About Us


Senior Pastor
Олександр Семенович Кальчик
pastor

Мир Божий вам, дорогі друзі, брати і сестри.

     Моє побажання для нашої церкви, щоб вона була такою, як про неї написано у Книзі Пісні над Піснями 6:10: «Хто це така, що вона виглядає немов досвітня зоря, прекрасна, як місяць, як сонце ясна, як полки з прапорами грізна?» А прапор її над нами – любов.

Бажаю, щоб кожен член церкви знав і займав своє місце у тілі Христовому; тоді церква буде успішна і благословенна. Бажаю, щоб кожен працівник виконував свою працю від душі, як для Господа, а не для людей, як записав апостол Павло в Кол. 3:23:«І все, що ви тільки чините, робіть від душі, немов Господові, а не людям. Знайте, що від Господа приймете в нагороду спадщину, бо служите ви Господові Христові».

«Ми ж бажаємо, щоб кожен з вас виявляв таку саму завзятість на певність надії аж до кінця. Щоб ви не розлінились, але переймали від тих, хто обітниці успадковує вірою та терпеливістю». Євр.6:11-12.

Бажаю бути вірними Господу аж до смерті і Господь обіцяє вінець життя. «Для того схиляю коліна свої перед Отцем, що від Нього має ймення кожен рід на небі й на землі, щоб Він дав вам за багатством слави Своєї силою зміцнитися через Духа Його в чоловікові внутрішнім, щоб Христос через віру поселився у ваших серцях, щоб ви, закорінені і основані у любові, змогли зрозуміти з усіма святими, що то ширина й довжина, і глибина й вишина, і пізнати Христову любов, яка перевищує знання, щоб були ви наповнені всякою повнотою Божою». Єф.3:14-19.

З найкращим побажанням і любов’ю пастор Олександр Семенович Кальчик.

bratya

Історія церкви «Шлях до спасіння»

     На ранковому недільному богослужінні 16 травня 2010 року, пастор Слов’янської Євангельської церкви Сергій Костянтинович Миронюк оголосив перед всім зібранням про те, що «на базі деяких служителів і членів нашої церкви утворилася нова церква з назвою «Шлях до спасіння».

Після оголошення нової церкви «Шлях до спасіння», через 6 місяців і 5 днів, 21 листопада 2010 року в неділю о 6 годині вечора відбулося перше богослужіння цієї церкви в орендованому приміщенні за адресою: 1119 Central Ave S Suite 101, Кеnt, WА 98032. Зал, де відбувалося богослужіння, котрий був розрахований на більш як 600 місць, був переповнений людьми.

Після утворення церкви, в скорому часі для упорядкування життя, служителями церкви був випрацюваний Статут на основі Святого Писання і досвіду інших християнських церков. Всіх, хто побажав стати членом церкви, приймали на основі особистих заяв, що провадилися в письмовій формі.

13 лютого 2011 року відбулося перше членське зібрання, на якому були присутніми понад 550 членів новоутвореної церкви. На цьому членському зібрані всіма присутніми служителями і членами церкви, було обговорено, допрацьовано з урахуванням всіх поправок і доповнень, які запропонували члени церкви і утверджено голосуванням Статут церкви «Шлях до спасіння». Цей статут є основою громади по сьогодні.

На протязі трьохрічного існування церкви «Шлях до спасіння» до церкви приєдналося 78 нових членів, через прийняття Святого водного хрещення. За цей час до церкви приєднувалися ще й інші члени.

      Інформація про духовне і матеріальне життя церкви.

     Пройшло вже чотири роки життя церкви. За ці роки у церкві була пророблена немала праця по її становленню та організації так, щоб її життя було найбільш плідним. Один з пріоритетів церкви полягає у тому, щоб задіяти якнайбільше членів до духовної та матеріальної справи для її збудування.

Бог благословив і продовжує благословляти цей напрямок праці. З Божою допомогою і під Його благословенням у церкві успішно функціонує п’ять хорів, які об’єднали в собі значну частину членів церкви та їх дітей. Всі хори: старший дорослий, другий дорослий, молодіжний, підростковий і дитячий прославляють Бога, духовно збагачуючи себе та слухачів церкви. Крім того діють духовий і струнний оркестри та музикальні групи, які також прославляють Бога та збагачують духовний кругозір слухачів.

Щотижневий розклад різних заходів церкви є дуже насичений. Кожного недільного дня члени церкви мають два духовних служіння. Духовні служіння проводяться і в буденні дні: у понеділок — молодіжне, у середу — загальне, у п’ятницю — молитовне. Інші вечори використовуються для репетиції хорів, музикальних груп, радіопередач і проведення класів біблійної школи.

При церкві працюють три школи: недільна школа, школа для підлітків та школа рідної мови. Також функціонує і Біблійна школа. Ще при церкві діє радіостудія, яка готуючи передачі для радіо, служить для духовного розвитку слухачів штату. Гарно налаштовані і повноцінно працюють при церкві служби порядку, яку приміщенні, так і на парковках. Використовуючи церковний транспорт, колектив водіїв справно виконує свої обов’язки по транспортації членів похилого віку на всі заходи церкви.

Бог благословив членів церкви не тільки духовними благами, але й матеріальними та фінансовими. За недовгий час свого існування з Божого благословення церква придбала велику промислову будівлю для свого користування. У ній достатньо місця для проведення всіх потрібних для церкви заходів, включаючи: духовні служіння, весілля та працю всіх шкіл. У цьому приміщенні достатньо місця і для інших потрібних заходів.

Разом з тим, що у церкві вже зроблено і справно функціонує, перед нею стоїть ще немало інших завдань, котрі потрібно виконувати. Одним з них є реконструкція придбаного приміщення, для проведення якої потрібні немалі фінанси. Ми надіємося та віримо, що з Божою допомогою громада церкви зможе втілити у реальність і цей непростий проект.